спільне засідання представників Дмитрівської сільської та Знам’янської міської територіальнох громад

22.01.2021

21 січня 2021 року відбулося спільне засідання представників Дмитрівської сільської  та Знам’янської міської територіальнох громад також були запрошені депутати Дмитрівської сільської ради. На розгляд було винесено питання відновлення курсування автобусу сполученням "Знам'янка -Гостинне". За попередніми підрахунками цей маршрут збитковий, але у зв'язку із соціальною складовою проблеми, вишукуються спільні шляхи вирішення проблеми. Також було обговорено питання мужнініципального співробітництва Дмитрівської та Знам'янської територіальних громад.

За результатами робочої зустрічі надані завдання відповідним виконавцям.