Спільне засідання постійних комісій

18.08.2023

Сьогодні, напередодні пленарного засідання 23 сесії Дмитрівської сільської ради, відбулося спільне засідання постійних комісій. Вів засідання Геннадій Дебелий. Участь у роботі комісій також взяли сільський голова  Наталіія Стиркуль, секретар сільської ради Людмила Камінська,  начальники відділів, які доповідали з питань, внесених до розгляду, а також поліцейські офіцери громади.

Депутатський корпус сьогодні розглянув 71 питання  порядку денного.

Члени комісій опрацювали всі проекти рішень, отримали відповіді доповідачів на питання, які виникали впродовж обговорення і дали згоду внести 69 проєктів рішень на розгляд чергової, 23 сесії.