Спільне засідання постійних комісій Дмитрівської сільської ради

01.11.2021

01 листопада 2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради, головував на якому Геннадій Дебелий.

У засіданні комісій взяли участь Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль, секретар сільської ради Людмила Камінська, члени виконавчого комітету, керівники відділів, підприємств та установ сільської ради.

На спільне засідання було внесено 143 питання, детально розглянувши які члени комісій рекомендували внести їх на розгляд дев'ятої сесії Дмитрівської сільської ради.