Учать освітніх закладів Дмитрівської громади у Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства".

30.11.2020

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основними завданнями акції є:

• привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
  • активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
  • проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства;
  • формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

ОНЗ «Дмитрівської ЗШ I-III ступенів імені Т.Г.Шевчсенка»  прийняли участь у Всесвітній акції «16 днів проти насильства»  та провели ряд заходів, а саме:

1. Акція-заклик «Синя стрічка» (1-11 класи) (ЗДВР Горян О.В., педагог-організатор Куц Р.В.).
  2. Відеоролик «Скажімо насильству СТОП» (9-11 клас) (ЗДВР Горян О.В., педагог-організатор Куц Р.В.).
  3. Тематична викладка «Насильство. Як себе захистити» (1-11 класи). (Педагог-організатор Куц Р.В., психолог Ларіонова О.М.).
  4. Тренінгові заняття «Я, ти, ми – друзі назавжди» (1-5 класи) (Психолог Ларіонова О.М.).
  5. Психологічний всеобуч «П’ять cходинок подолання конфлікту» (8-11 класи). (Психолог Ларіонова О.М.)
  6. Годину психолога  - «Я+МИ» (5-7 класи). (Психолог Ларіонова О.М.)
  7. Гра-тренінг «Промовляємо один одному добрі слова» (1- 5 класи). (Психолог Ларіонова О.М.)
  8. Гра «Паркан відвертості, побажань і пропозицій» (1-11 класи). (Психолог Ларіонова О.М.)
  9. Відеолекторій «Попередження булінгу (насилля та жорстокості) серед підлітків» (7-9 класи). (Психолог Ларіонова О.М.)
  10. Перегляд відеофільму на тему «Торгівля людьми» (10-11 класи). (ЗДВР Горян О.В., педагог-організатор Куц Р.В., психолог Ларіонова О.М., соціальний педагог Леонова А.М.).
  11. Конкурс малюнків «Ні насильству в сім’ї» (1-4 класи). (Соціальний педагог Леонова А.М.).

Філія «Дмитрівська ЗШ»

1. Бесіди на тему «Дитяча бездоглядність та її наслідки».( 1-4 кл)
  2. Бесіди на тему «Як захистити себе від насильства в сім’ї»(5-8кл)
  3. Диспут «Не проміняй свободу на рабство» для учнів 9 класу.
  4. Участь у конкурсі малюнків «Без насильства світ стане кольоровим»

Діти створили соціальний відеоролик, мета якого - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та підліткового насильства. Учні закликали до активних дій у боротьбі з проявами жорсткокості, наголошуючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її віку та статі, є порушенням її прав. https://fb.watch/24D9kU_-Wu/