В Дмитрівській громаді відзначили День Української Державності благодійним концертом.

Пресреліз
28.07.2023

28 липня українці святкують День Української Державності. Так і в Дмитрівській громаді відзначили цей урочистий день благодійним концертом за участі аматорських колективів Дмитрівського базового сільського будинку культури та аматорів клубних закладів сіл Іванківці, Макариха, Цибулеве та Плоске, а саме: барабанного гурту "Смайл", хору громади, вокального ансамблю "Зорецвіт", дуету в складі О.Рябич та В.Сітанової, вокального квартету у складі Н.Каліновської, Св.Бойко, Л.Тарасової та О.Бойко,солістки Н.Каліновської. Катерини Бурлакової, Карини та Дмитра Зіміних, дівочого вокально-інструментального гурту, хореографічного колективу "Каприз". Під час концерту, напередодні річниці, хвилиною мовчання вшанували пам'ять Богдана Хомовського, загиблого внаслідок теракту в Оленівці та всих загиблих воїнів земляків. На потреби ЗСУ зібрали 11 960 грн.