В Дмитрівській громаді відзначили День Української Державності благодійним концертом.
28 липня українці святкують День Української Державності. Так і в Дмитрівській громаді відзначили цей урочистий день благодійним концертом за участі аматорських колективів Дмитрівського базового сільського будинку культури та аматорів клубних закладів сіл Іванківці, Макариха, Цибулеве та Плоске, а саме: барабанного гурту "Смайл", хору громади, вокального ансамблю "Зорецвіт", дуету в складі О.Рябич та В.Сітанової, вокального квартету у складі Н.Каліновської, Св.Бойко, Л.Тарасової та О.Бойко,солістки Н.Каліновської. Катерини Бурлакової, Карини та Дмитра Зіміних, дівочого вокально-інструментального гурту, хореографічного колективу "Каприз". Під час концерту, напередодні річниці, хвилиною мовчання вшанували пам'ять Богдана Хомовського, загиблого внаслідок теракту в Оленівці та всих загиблих воїнів земляків. На потреби ЗСУ зібрали 11 960 грн.
![](/storage/news/galleries/3a397c125e69fbbdd1886d09f9329b19.jpg)
![](/storage/news/galleries/6190a4060635ba535b7d9557c0a1f06c.jpg)
![](/storage/news/galleries/ec46aa821691a99f72d86ed1ba9eff5f.jpg)
![](/storage/news/galleries/5ed281e5e923c5c8fd6ef38453133550.jpg)
![](/storage/news/galleries/0f36ea8672cec7f3be0c2462c3c9f37f.jpg)
![](/storage/news/galleries/f0ed6c1d59603d2348a310867a59c538.jpg)
![](/storage/news/galleries/7657f0c9499206fda76ba272fa1349ec.jpg)
![](/storage/news/galleries/9400a294b12b4cf10ab3460fb51d458c.jpg)