Весняна толока продовжується

Пресреліз
05.04.2024

У Дмитрівській громаді тривають роботи з весняного прибирання. Сьогодні, 05 квітня, працівники Дмитрівської сільської ради, дошкілля та позашкілля, освіти, культури, терцентру, учні Дмитрівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка та філії Дмитрівського ліцею, спільними зусиллями наводили лад у центрі села Дмитрівка. Попідсипали землю на клумби біля пам'ятників, зробили нові клумби, понасаджували квіти, повигрібали листя, позамітали паркові алеї. Щирі слова подяки всім, хто долучився до весняної толоки.

Весняне прибирання продовжується. І ми впевнені, що дружно й надалі працюватимемо у нашій громаді.