ВІДКРИТТЯ ГРОМАДСЬКОГО ВУЛИКА У СЕЛІ ЦИБУЛЕВЕ.

29.06.2021

Мамай та його команда з любов'ю організувала цю подію. Надіємося, що гості заходу будуть згадувати цей червневий день з теплом.
Святкову атмосферу створювали ліхтарики, прапорці, трав'яний чай та смаколики, щирі посмішки та дитячий сміх.
Традиційно урочисту частину розпочав козак Мамай, який передав слово своїм помічницям.
А далі - історія створення вулика, привітання, подяки, нагородження, плани на майбутнє.
На відкриття Громадського вулика завітали очільниця Дмитрівської громади Стиркуль Наталія Євстафіївна та староста села Цибулеве Студенко Олена Петрівна.
Під час заходу працювали родинні майстерні «Бджілки-майстрині», «Творчі бджілки» та "Видимі бджілки", де кожен охочий зміг проявити свою майстерність та креативність.
А на завершення - перегляд фільму під зорями з ароматним трав’яним чаєм та смаколиками.
З НАМИ ЗМІНИ ЗВАРИШ - під таким девізом продовжуємо разом розвивати ГРОМАДСЬКИЙ ВУЛИК!
Захід відбувався в рамках проєкту Мультипростір «Громадський вулик» (Двір для всіх), що втілюється ГО «Платформа успішних змін» за підтримки Британської ради в Україні в рамках програми «Активні громадяни»