Виїзний прийом громадян у селі Іванківці

30.11.2022

30 листопада 2022 року Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль провела виїзний прийом громадян в селі Іванківці.

Разом із сільським головою, на прийомі були присутні секретар Дмитрівської сільської ради Людмила Камінська, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту Тетяна Бабіч, в.о. начальника відділу земельних відносин Володимир Демешко, головний спеціаліст фінансового відділу Оксана Громко та староста села Іванківці, села Заломи, села Юхимове Світлана Токарь. Мешканці села, які прийшли на прийом, отримати кваліфіковані консультації з питань, які їх турбують.