Вітаємо з перемогою на виборах у Дмитрівську сільську об'єднану територіальну громаду! 25 жовтня 2020 року!

Шановна Наталія Євстафіївна !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого обрання на високу і відповідальну посаду –  сільського голови Дмитрівської сільської об'єднаної територіальної громади!

Переконані, що ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів громади та нашої держави.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги.

Нехай ніколи не вичерпується Ваша цілеспрямованість, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу усім, хто її потребує.

Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, сил та натхнення у виконанні

усіх взятих  на себе зобов’язаннь!

З перемогою!