Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вітання з днем народження від Дмитрівської громади найстаршій жительці села Дмитрівка.

Інформація
02.11.2020

2 листопада  2020  року відзначила своє 97-річчя жителька села Дмитрівка  

Дорофеєва Ганна Данилівна.

Життєвий шлях іменинниці довжиною в 97 років був не легкий, але ж, не зважаючи на свій вік , вона має прекрасну пам’ять, ясний розум і заслуговує від людей глибоку вдячність і повагу.

Вона дуже активна, усміхнена, привітна. Це людина, котра з оптимізмом дивиться на життєвих шлях , з гумором розповідає історії з життя.

В цей день від щирого серця вітаємо Ганну Данилівну з цим святом і низько  схиляємося перед її життєвою мудрістю. Бажаємо, щоб її здоров’я міцніло з кожним днем, а настрій був тільки сонячним. Нехай подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться позаду в історії, яку Ви, Ганно Данилівно, змогли гідно прожити.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше