Всеукраїнський День дошкілля!

Привітання голови
25.09.2022
Шановні працівники дошкільної освіти!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Всеукраїнським Днем дошкілля!
Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, наполегливість і високий професіоналізм.
Від мудрості керівника дошкільного закладу , педагогічної майстерності , турботливості, уваги , розуміння вихователів та їх помічників , допомоги батьків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця , майбутніх патріотів нашої держави .
Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою.
Міцного Вам здоров`я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань.

З повагою Дмитрівський сільський голова Наталія СТИРКУЛЬ.