Як проголосувати за проєкт Дмитрівської ТГ.

24.05.2021

Конкурс «Наша громада» організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Як проголосувати за  громаду Дмитрівської ТГ:

1. Введіть в пошуковику  GOOGLE «Наша громада».
  2. Зайдіть на сторінку конкурсу «Наша громада».
  3. Зареєструйтеся на сайтічерез електронну пошту або свій акаунт у Facebook.
  4. Якщо реєстрація через пошту то вам на  електронну пошту прийде лист від НАШОЇ ГРОМАДИ.
  5. Скопіюйте пароль, який надійде в листі .
  6. Поверніться на сторінку конкурсу «Наша громада» і зробіть вхід в систему.
  7. Введіть адресу своєї електронної пошти і вставте пароль, який надійшов вам від «Нашої громади». Натисніть кнопку ВХІД.
  8. Перейдіть на сторінку проєкту Дмитрівської громади і натисніть кнопку «Проголосувати».
  9. Пам’ятайте, Ви можете проголосувати за п’ять різних проєктів.
  10. Інтернет-голосування проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.

Нам дуже потрібна Ваша підтримка!