Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ЮНІ НАУКОВЦІ ДМИТРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Новина
23.02.2021

22 грудня 2020 року на базі ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка» комунальним закладом «Центр позашкільної освіти» було забезпечено проведення І етапу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, де вихованці закладу продемонстрували чудові знання та повну заглибленість в теми своїх робіт.

З 12 лютого 2021 року стартував ІІ (обласний) етап захисту, де учні  демонстрували свої напрацювання в номінаціях «постерний захист» та «наукова конференція». Наукову спільноту Дмитрівської громади  представляли:

Губа Владислав з біографічною роботою «Гідний син Кіровоградщини Микола Бутенко – герой нашого часу» ( керівник – Турлюн Т.І., секція «Історичне краєзнавство»);

Праля Анастасія з цікавою працею «Фітонцидна активність деревостанів території ОНЗ Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (керівник – Василишена Л.М., секція «Ботаніка»);

Поправко Руслана з роботами: «Просторові та геоекологічні особливості розвитку Дмитрівської об'єднаної територіальної громади» (керівник – Поправко О.М., секція «Ландшафтознавство») та «Вплив порід ложа на хімічний склад води срібного озера ландшафтного заказника «Велика і Мала скелі» (керівник – Рябовол О.І., секція «Геологія, геохімія та мінералогія»;

Лантух Дарія з надзвичайним  «Дослідженням вишивки та декоративного розпису як видів декоративного мистецтва (на основі творчості майстрів Дмитрівки)» (керівник Кучмук Л.В., секція «Мистецтвознавство»;

Кобилінська Світлана з працею «Електромагнітне забруднення» (керівник – Заєць Т.А., секція «Теоретична фізика»).

20 лютого 2021 року відбулося закриття ІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук і Дмитрівська територіальна громада, включно з "Центром позашкільної освіти", стала багатшою  на 5 призових місць.

Давайте познайомимося з нашими переможцями ближче:

1.Поправко Руслана:

І місце за роботу в секції «Геологія, геохімія та мінералогія»,

керівник - РЯБОВОЛ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ;

ІІІ місце за роботу в секції "Географія та ландшафтознавство",

керівник – ПОПРАВКО ОКСАНА МИКОЛАЇВНА;

Губа Влад - ІІІ місце за роботу в секції "Історичне краєзнавство",

керівник - ТУРЛЮН ТАМАРА ІВАНІВНА;

Праля Анастасія - І місце за роботу в секції "Зоологія, ботаніка",

керівник - ВАСИЛИШЕНА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА;

Світлана Кобилінська - ІІІ місце за роботу в секції "Теоретична фізика",

керівник - ЗАЄЦЬ ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА;

Дарія Лантух в секції "Мистецтвознавство",

керівник - КУЧМУК ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА.

Ми від щирого серця вітаємо наших прекрасних науковців і бажаємо їм успіху під час захисту на ІІІ Всеукраїнському етапі і висловлюємо подяку їх керівникам за кропітку роботу!

ВИ - НАЙКРАЩІ!

 

 Зарецька Анастасія-директор КЗ «ЦПО»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше