Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Оголошення
18.03.2020

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами внесеними 16 березня 2020 року №215,  розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації № 219-р від 12 березня 2020 «Про запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID – 19», відповідно до  протоколу №2 від 10 березня 2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID – 19», протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №6 від 11 березня 2020 року «Про вжиття заходів та виконання завдань щодо ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції серед населення та стабілізації епідемічної ситуації на території області», статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», та рішення виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради від 17 березня 2020 року №36 «Про запобігання поширенню на території Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID – 19»

З 16 березня тимчасово обмежено доступ до державних установ (робота проводиться в закритому режимі). Для отримання інформації телефонувати:

  • Заступник сільського голови та відділ планування бухгалтерського обліку та звітності – 7-03-04 (Людмила Михайлівна), (Анастасія Олександрівна)
  • Секретар сільської ради та організаційний відділ – 7-03-06 (Сергій Іванович), (Людмила Володимирівна).
  • Відділ земельних відносин, комунальної власності, адміністративних послуг ―

7-03-16 (Ольга Сергіївна);

  • Відділ освіти, культури, молоді та спорту ― 0662300634 (Валентина Іванівна);
  • Юридичний відділ ― 7-03-17 (Наталія Миколаївна);
  • Інспектор віськово-облікового столу – 7-03-15 (Людмила Миколаївна).
  • Цибулівський старостинський округ – 43-2-47 (Людмила Миколаївна

Заборонено проведення на території Дмитрівської сільської ОТГ масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних рекламних та інших).

Просимо з розумінням ставитися до ситуації, що склалася й відповідально ставитися до свого здоров’я та здоров’я близьких і оточуючих.

Будьмо здорові та не панікуймо!

 

З повагою, виконавчий комітет сільської ради

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше