Пресреліз
28.07.2023
З нагоди Дня Української Державності в Дмитрівській громаді відбулося покладання квітів до Пам'ятної Стели та Меморіалу Слави.
Дмитрівський сільський голова Наталія Стируль спільно з секретарем сільської ради Людмилою Камінською, з працівниками сільської ради, освіти, культури та представниками громадськості хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів-земляків і всіх хто загинув в російсько-українській війні, захищаючи нашу територіальну цілісність, нашу свободу і державність.
Вічна пам'ять загиблим Героям, які віддали своє життя за Україну!