Забезпечення роботи підприємств критичної інфраструктури – це запорука стабільності на території нашої громади.

01.04.2022

Закликаємо жителів сільської ради вчасно розраховуватися за отримані комунальні послуги, для того щоб забезпечити роботу цих підприємств і надалі.

Підприємствам критичної інфраструктури, до яких відноситься сфера надання послуг газо, електро, водопостачання, вивезення побутових відходів необхідні кошти для подальшого функціонування.

Звертаємо увагу, що на Кіровоградщині пенсії та заробітні плати виплачують вчасно.

Оплата комунальних послуг – це допомога нашій державі і першочергово нашим підприємствам критичної інфраструктури.

РАЗОМ МИ СИЛЬНІ! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!