Запровадження кооперативного руху в Дмитрівській ОТГ.

25.02.2019

25 лютого 2019 року відбулася робоча нарада із найбільшими сільськогосподарськими товаровиробниками Дмитрівської ОТГ.

У нараді прийняли участь представники органів місцевого самоврядування – Дмитрівський сільський голова Стиркуль Н.Є, заступник сільського голови з питань фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Чернікова Л.М., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Вовченко Н.Ю. та голови фермерських господарств – Кущов О.І., Хомовський О.М., Мащенко В.Г., Даценко В.В., Капітула О.Й.

Обговорювалося питання щодо створення сільськогосподарського кооперавиву з метою ведення спільної діяльності.

За результатами наради підписано протокол про наміри створення багатофункціонального кооперативу.

кооперативи