Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади

22.06.2021

Громадською організацією «Обласний жіночий інформаційний центр» спільно із обласною універсальною науковою бібліотекою імені Дмитра Чижевського 17 червня на базі  Дмитрівського  сільського будинку культури була проведена інформаційна сесія за проєктом «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади». Мета заходу – допомога жінкам в усвідомленні їхніх лідерських якостей та напрацювання необхідних навичок, підтримка громадських, соціальних, професійних проєктів. Презентувала проєкт голова ОЖІЦ, керівниця проєкту, директорка ОУНБ ім. Д. Чижевського Валентина Животовська , а спеціалісти ОУНБ ім. Д.Чижевского надали корисну інформацію з медіаграмотності, електронного урядування, критичного мислення та жіночого лідерства.

Учасники зустрічі щиро вдячні за корисні поради, новітні ідеї, сучасні орієнтири та надану інформацію. Дмитрівський сільський голова  Наталія Стиркуль  подякувала всім учасникам зустрічі .