Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Облаштування вуличного освітлення в селі Цибулеве.

Недостатньо підписів
Текст петиції

В селі Цибулеве Дмитрівської ОТГ є проблема з незадовільним станом вуличного освітлення. Є кілька вуличних ліхтарів, які встановили жителі за власною ініціативою. Проте село залишається в темряві. Ситуація ускладнюється тим, що у селі немає пішохідних зон, обладнаних для пішоходів тротуарів – дорогами користуються і водії, і пішоходи, і велосипедисти. Частина сільських доріг перебуває у незадовільному стані, що збільшує ризики бути травмованими, зокрема, через неосвітленість, особливо у період скорочення світлового дня, зростає рівень небезпеки для жителів. 

Облаштування вуличного освітлення дозволить створити безпечні та комфортні умови проживання цибулівчан. Пропонуємо закласти кошти до бюджету Дмитрівської ОТГ для відновлення вуличного освітлення в селі Цибулеве.

Підписали петицію
ПІБДата
Ткаченко Ірина Анатоліївна25.07.2020 07:35
Решетніков Андрій Сергійович25.07.2020 07:39
Пасічняк Олександр Миколайович26.07.2020 11:42
Ще підписи
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше