Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Робота державного реєстратора

09.09.2019

Відносини, що виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, регулюються Законом України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, об’єкти незавершеного будівництва та їх обтяжень  який спрямований на забезпечення визнання та захисту державою таких прав .

 Державний реєстратор Дмитрівської сільської ради - Бойко Наталія Сергіївна, займає свою посаду з 10.05.2016 року.

Хто такий державний реєстратор?

 Це - уповноважена особа, яка за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав формує та реєструє відповідну інформацію в Реєстрі, про що видається Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (відповідно до заяви).

Чим безпосередньо займається державний реєстратор?

Здійснює прийом громадян та юридичних осіб, надає консультації з питань реєстрації речових прав на нерухоме майно, за допомогою Державного реєстру проводить державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, формує реєстраційні справи, у зазначений законом строк, передає їх на зберігання до відповідних архівів, у разі необхідності, справи надсилаються поштою.

Реєстратор надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а саме:

  1. реєстрація права власності;
  2. реєстрація інших речових прав:

- право користування (сервітут);

- право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис);

- право господарського відання;

- право оперативного управління;

- право постійного користування та право оренди (суборенди);

- інші речові права відповідно до закону;

  1. реєстрація заборони відчуження та арешт нерухомого майна, предметом якої є нерухоме майно, та інші обтяження.

Державна реєстрація прав проводиться за заявою заявника шляхом звернення до суб’єкта державної реєстрації прав (державного реєстратора).

Найчастіше звертаються громадяни з питань реєстрації права власності житлових будинків та присадибних ділянок, що стосується юридичних осіб, то пріоритетним є питання реєстрації інших речових права на нерухоме майно, тобто оренда земельних ділянок.

У нас обслуговуються не тільки мешканці Дмитрівської ОТГ (с.Дмитрівка, с.Плоске, с.Гостинне, с.Веселий Кут, с.Калинівка, с. Долина, с.Макариха, с. Новопокровка, с.Цибулеве), звертаються громадяни та юридичні особи інших населених пунктів, а саме: м.Знам’янка, смт Знам’янка Друга, с.Іванківці, с.Диківка та ін.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше