Відкритий бюджет
phone_iphone
keyboard_backspace

Час великих змін

Дмитрівська громада складається з дев’яти   мальовничих сіл – Дмитрівка, Плоске, Веселий Кут, Гостинне, Калинівка, Долина,  Макариха, Новопокрівка та Цибулеве. Всі вони багаті  на небайдужих, активних, працьовитих та наполегливих жителів. Тут щодня відбуваються зміни щодо розвитку громади: встановлюються дитячі та спортивні майданчики; ремонтуються школи, дитячі садочки, амбулаторія; проводяться масові культурно-дозвіллєві заходи; прибирається та оновлюється територія. Та це все тільки початок, адже стратегію сталого розвитку Дмитрівської ОТГ вже написано.

Вісім місяців, з грудня по липень, польсько-українська експертна група керувала процесом написання стратегії та надавала інституційну допомогу. Було сформовано робочу групу з представників всіх сфер і населених пунктів громади. Кожен доклав максимум зусиль та старань, бо нікому не байдуже майбутнє їхнього населеного пункту.

Стратегія розвитку складається з чотирьох цілей: 1) Економічно сильна громада веде екологічно чистий бізнес у сфері сільського господарства, переробки, лісового господарства та Агро туризму, забезпечуючи роботу та гідний дохід жителям та приїжджим фахівцям; 2) Сучасна комунальна інфраструктура, яка постійно розвивається та якою вміло управляють, забезпечує мешканцям високу якість життя у здоровому природному середовищі; 3) Освічена, здорова, культурна та активна місцева спільнота всіх населених пунктів громади має почуття безпеки та впливу на розвиток спільних надбань;  4) Згуртована та свідома власної ідентичності громада, бере участь у партнерській співпраці з місцевими органами влади, установами та громадськими організаціями в регіоні, країні та Європі. Кожна стратегічна ціль має в собі ще по декілька операційних цілей.

Для кращого ознайомлення зі стратегією розвитку громади за ініціативою Юлії Новосельцевої та Тарасова Богдана були виготовлені та розповсюджені листівки з QR-кодом  з посиланням на стратегію сталого розвитку Дмитрівської ОТГ.  «Я думала, яким чином краще розповсюдити стратегію і обрала сучасний метод. Ми з моїм товаришем, Богданом Тарасовим, розклеїли листівки в садочках, школах, магазинах та дошках об’яв. Під час процесу багато людей цікавилися, чим ми займаємося та як вплине втілення стратегії на нашу громаду. Особисто я вважаю, що вже більшість мешканців не лишилися байдужими та поцікавилися написаною стратегією» - говорить ініціаторка ідеї, Юлія.

Для ознайомлення зі стратегією достатньо відкрити на своєму смартфоні додаток під назвою «Сканер», якщо ж не має то завантажити. Потім навести об’єктив камери на QR-код та перейти на сайти. Також є інший варіант ознайомлення – перехід за посиланням https://dmitrovka-otg.gov.ua.

Марія Павленко, представник молодіжного активу

Стратегія сталого розвитку

Робоча зустріч з удосконалення надання послуг

2 серпня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч робочої групи з експертом програми DOBRE Вікторією Зубковою

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»

Зустріч Н.Стиркуль із жителями села Плоске

26.07.2019р. у с. Плоскому відбулася зустріч Дмитрівського сільського голови Стиркуль Н.Є. із жителями села, в ході якої було порушень важливі для мешканців питання.
29.07.2019

Звіт з оцінки управління фінансами

Протягом грудня 2018 – лютого 2019 року в нашій громаді проводився аналіз фінансових та бюджетних операцій, процедур та процесів на предмет дотримання положень законодавства України та з урахуванням передової міжнародної практики.
26.07.2019

Чотирнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 липня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
23.07.2019

Слухання

17 липня в Дмитрівському сільському Будинку культури відбулись громадські слухання. На їх розгляд винесено питання щодо проекту Стратегії сталого розвитку Дмитрівської сільської об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області на 2019-2027 роки.
18.07.2019

Дванадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

12 червня 2019 року відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
12.06.2019

Одинадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 травня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
23.05.2019

Вивчення особливостей законодавства у сфері закупівель та їх ефективного проведення.

Представники Дмитрівської пройшли дводенний тренінг "Публічні закупівлі для тендерних комітетів об'єднаних територіальних громад" , який організовано Програмою USAID DOBRE
23.05.2019

Запровадження кооперативного руху в Дмитрівській ОТГ.

25 лютого 2019 року відбулася робоча нарада із найбільшими сільськогосподарськими товаровиробниками Дмитрівської ОТГ.
25.02.2019

Перспективи місцевого економічного розвитку

21 лютого 2019 року року Дмитрівську сільську об’єднану територіальну громаду відвідали експерти з економічного розвитку проекту DOBRE.
23.02.2019