Онлайн опитування

24.04.2020

Бюджет для громадян – новий для нашої громади формат, який допомагає зрозуміти, як формується бюджет, та дає можливість побачити своє місце в ньому. Бюджет для громадян - це не абстрактна річ, це кошти всіх її мешканців. Гроші в бюджеті не з’являються абизвідки, а витрати не робляться лише за бажанням керівників громади або групи громадян. Кожен представник нашої території може взяти участь у процесі формування бюджету.
Минулого року, вперше, було представлено сільський бюджет в форматі «Бюджету для громадян», де в спрощеній формі були продемонстровані доходи та видатки нашої громади.
Гарні традиції повинні продовжуватись. В цьому році ми також плануємо провести презентацію сільського бюджету. Для того, щоб ми мали змогу врахувати всі ваші побажання, пропонуємо вам прийняти участь в цьому опитуванні і тим самим долучитися до цієї події. https://forms.gle/bX3sScDe2ajvRa3b7

залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні та активізація роботи громадських організацій або ініціатив.

Спілка «Громадські ініціативи України» та Агенція сталого розвитку «Хмарочос» звертається до Вас з проханням відповісти на декілька питань анонімної онлайн анкети.
04.05.2020

Результати опитування щодо вивчення потреб молоді віком

У рамках реалізації компоненту «Молодіжний працівник в ОТГ» програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) було виконано домашнє завдання до базового тренінгу «Молодіжний працівник», а саме: проведено збір статистичної інформації, опитування молоді.
26.12.2019

Поводження з твердими побутовими відходами (опитування)

В рамках розроблення Плану удосконалення послуги в населенних пунктах ?з 1 по 15 листопада 2019 року на території Дмитрівської громади буде проведено добровільне анонімне опитування господарів домоволодінь.
01.11.2019