04.05.2020

Доброго дня, шановні жителі громади!

Одним із пріоритетних напрямків роботи програми DOBRE в Кіровоградській області, у якій бере участь Ваша громада, є залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні та активізація роботи громадських організацій або ініціатив.

Спілка «Громадські ініціативи України» та Агенція сталого розвитку «Хмарочос» звертається до Вас з проханням відповісти на декілька питань анонімної онлайн анкети.

Це опитування проводиться з метою вивчення думки активних жителів громади щодо стану комунікації в громаді, ефективного залучення громадян до прийняття рішень, підтримки громадських ініціатив.

Результати анкетування допоможуть сформувати так звану “дорожню карту” розвитку громадянського суспільства у вашій громаді - документу, що має визначити бачення використання інструментів участі та розвитку громадських ініціатив на кілька років.

Прохання надати відповідь до 11 травня 2020 р.

Дякуємо за співпрацю!

Контактна особа - Павло Пущенко, тел.: 063 4785562

Опитування проводиться Спілкою «Громадські ініціативи України» та Агенцією сталого розвитку «Хмарочос» в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Анкета знаходиться за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdv1ejur3pCJktghtSInOYehawJtV0-mIu0MjndDpSXHVgzCQ/viewform