Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні та активізація роботи громадських організацій або ініціатив.

Оголошення
04.05.2020

Доброго дня, шановні жителі громади!

Одним із пріоритетних напрямків роботи програми DOBRE в Кіровоградській області, у якій бере участь Ваша громада, є залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні та активізація роботи громадських організацій або ініціатив.

Спілка «Громадські ініціативи України» та Агенція сталого розвитку «Хмарочос» звертається до Вас з проханням відповісти на декілька питань анонімної онлайн анкети.

Це опитування проводиться з метою вивчення думки активних жителів громади щодо стану комунікації в громаді, ефективного залучення громадян до прийняття рішень, підтримки громадських ініціатив.

Результати анкетування допоможуть сформувати так звану “дорожню карту” розвитку громадянського суспільства у вашій громаді - документу, що має визначити бачення використання інструментів участі та розвитку громадських ініціатив на кілька років.

Прохання надати відповідь до 11 травня 2020 р.

Дякуємо за співпрацю!

Контактна особа - Павло Пущенко, тел.: 063 4785562

Опитування проводиться Спілкою «Громадські ініціативи України» та Агенцією сталого розвитку «Хмарочос» в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Анкета знаходиться за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdv1ejur3pCJktghtSInOYehawJtV0-mIu0MjndDpSXHVgzCQ/viewform

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше