Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Цифрограм 2.0

Оголошення
02.06.2021

Мінцифра оприлюднила Рамку цифрової компетентності для громадян України (https://bit.ly/3rBs8KL).

13 травня Мінцифра запустила Цифрограм 2.0. За основу для Цифрограм 2.0 було взято адаптовану Рамку цифрових компетентностей для громадян України, яку було створено українськими експертами на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС (DigComp 2.1.).

Посилання на Рамку цифрових компетентностей: https://bit.ly/3rBs8KL.

Для проходження національного тесту з цифрової грамотності необхідно перейти за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/digigram.

З метою отримання статистичних даних щодо середнього рівня цифрової грамотності жителів області просимо долучитись до поширення інформації про Цифрограм 2.0 та провести відповідну інформаційну кампанію шляхом розміщення інформації на офіційних сайтах та офіційних сторінках у соціальних мережах.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше