Місця для проведення агітації

Місце розміщення

с. Дмитрівка

1

Площа Перемоги (дошка оголошень в центрі села Дмитрівка біля магазину «Гастрономчик»)

2

площа Перемоги, 12 (дошка оголошень біля приміщення Дмитрівського сільського будинку культури )

село Гостинне

вулиця Центральна, 1 «А» (дошка оголошень, біля приміщення сільського клубу);

село Плоске

1.

вул.. Козацька, 56 «А» (дошка оголошень біля приміщення сільського клубу)

село Веселий Кут

1

вул.. Кооперативна, 100 (дошка оголошень біля приміщення сільського клубу)

село Макариха

1.

вулиця Центральна, 31 (дошка оголошень біля приміщення сільського клубу)

село Цибулеве

1

вул. Київська, 31 (дошка оголошень біля адміністративного приміщення старостинського округу)

Сільський голова провела виїзний прийом громадян у селі цибулеве

Сьогодні, 7 липня, з метою сприяння жителям у вирішенні питань за місцем їх проживання, Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль провела виїзний прийом громадян у селі Цибулеве.

Пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Дмитрівської сільської ради

22 грудня 2020 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Дмитрівської сільської ради. У роботі сесії взяли участь керівники відділів апарату сільської ради, установ, організацій району, члени виконавчого комітету сільської ради.

Графік руху автобуса в день вибрів

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ (Оновлено 09.10.2020)

Дмитрівська сільська територіальна виборча комісія надає відомості про виборчі дільниці та повідомляє про перелік документів для реєстрації кандидатів.
09.09.2020

Виборів депутатів сільських та селищних рад 30 червня 2019 року

Повідомлення про результати додаткових виборів депутатів сільських та селищних рад 30 червня 2019 року Дмитрівської об’єднаної територіальної громади Знам’янського району
04.07.2019