Пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Дмитрівської сільської ради

22.12.2020

22 грудня 2020 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Дмитрівської сільської ради. У роботі сесії взяли участь керівники відділів апарату сільської ради, установ, організацій району, члени виконавчого комітету сільської ради, представники ГУ Національної поліції в Кіровоградській області.

Першочергово були розглянуті питання: про затвердження Регламенту Дмитрівської сільської ради, обрання постійних депутатських комісій, про затвердження Положення про них та плану роботи Дмитрівської сільської ради.

Депутати Дмитрівської сільської ради розглянули та затвердили бюджет громади на наступний рік та низку програм для її розвитку.

У зв'язку з набуттям нових повноважень, рішенням сесії в громаді створено новий комунальний заклад – «Центр надання соціальних послуг».

На сесії затвердили структуру та чисельність апарату Дмитрівської сільської ради, її виконавчих органів на 2021 рік. Було розглянуто низку питань стосовно кадрових змін.

Близько половини питань порядку денного сесії склали земельні питання. Депутати погодили дозволи на виготовлення та розробку технічної документації, проєктів землеустрою. Передали безоплатно у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства. Надали у власність земельні паї для ведення сільськогосподарського виробництва.

Також заслухано звіт поліцейських офіцерів громади про їх роботу протягом 2020 року.

Загалом депутатами Дмитрівської сільської ради розглянуто 98 питань. Усі проєкти рішень знайшли підтримку народних обранців.

Друга сесія восьмого скликання

Пленарне засідання другої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання відбудеться 22 грудня 2020 року о 08:30 год. в залі засідань сільської ради
14.12.2020

Місця для проведення агітації

МІСЦЯ для обладнання стендів, дошок оголошень для розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів на період проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ (Оновлено 09.10.2020)

Дмитрівська сільська територіальна виборча комісія надає відомості про виборчі дільниці та повідомляє про перелік документів для реєстрації кандидатів.
09.09.2020

Дев’ятнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

26 листопада 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
26.11.2019

Чотирнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 липня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
23.07.2019

Дванадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

12 червня 2019 року відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
12.06.2019

Одинадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 травня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.