Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Дбати про благоустрій - це справа честі усіх жителів громади.

Інформація
13.04.2021

Шановні дмитрівчани!
Напередодні Дня довкілля та наближення світлих Великодніх свят звертаємось до Вас із закликом подбати про благоустрій Ваших населених пунктів.
Кожен із нас має в своєму серці уставлений образ мальовничої України: чепурні подвір’я, уквітчані господи, ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті храми і пам’ятники, квітучі сади, впорядковані могили.
На жаль, останнім часом деякі наші вулиці та прилеглі до них території мають захаращений вигляд. Налічується багато садиб, які не мають господарів на прибудинкову територію але мають господаря на прилеглий  город. Шкода, але ці «господарі» не мають бажання привести в належний стан ці ділянки, а потрібно!   

Нам дуже  прикро та  багато хто змирився з таким ганебним явищем. Зрозуміло, доки ми з Вами не будемо виконувати свої обов’язки належним чином, доти справа відродження української культури, як стилю нашого життя, залишатиметься порожніми словами. Байдужість є тією трясовиною, яка затягує усі добрі наміри та намагання.


Сьогодні чистота і благоустрій наших населених пунктів повинні стати справою честі всіх жителів Дмитрівської сільської територіальної громади. Закликаємо всіх керівників установ, організацій, жителів  усіх населених пунктів Дмитрівської сільської ради подбати про благоустрій та впорядкування кожної вулиці, кожного двору і оселі, пам’ятника чи пам’ятного знака, могил наших рідних та славних предків.
Зичимо всім натхнення, успіхів, організованості, самоповаги і задоволення від результатів роботи.

З повагою
Дмитрівський сільський голова                               Наталія Стиркуль

 

 

 

 

 

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше