На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Структура ОТГ
Підприємства, заклади та установи
Відкритий бюджет
Економічний профіль
E-data витрати
Петиції
Prozorro
Новини
Звернення
Вакансії
phone_iphone
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
keyboard_backspace
Повернутися до новин

Гарна ідея запалює ініціативу

Фоторепортаж
06.08.2019

Всі ми хочемо жити в місці де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Тож найактивніші мешканці нашої громади, вирішили взятися за облаштування автобусних  зупинок по вулиці Молодіжній та у центрі села.                     

Звичайно, спочатку з’явилась ідея, яка виношувалась не один день, тоді були створені ініціативні групи, які складались  з органів місцевого самоврядування, працівників галузі культури, активістів сільської  громади - і робота закипіла.

Робота складалась з багатьох  етапів - це і пошук спонсора, і підбір візерунків, і фарбування зупинок, і заключний, самий цікавий - етап розмальовування. Процес був настільки захоплюючим, що осторонь не залишився жоден з присутніх. Активну участь приймали і маленькі жителі нашої громади. Було надзвичайно цікаво та легко, тому що не було байдужих. І ось, із звичайних «сірих»- зупинки перетворились на витвори мистецтва з яскравою палітрою кольорів та візерунків. Особливість  зупинки, що знаходиться у центрі нашого села в тому, що вона оздоблена самчиківським розписом, барвистим, розкішним, зі своїм характером і стилем. Головна родзинка цього  розпису – не прагнути зробити його ідеальним, в роботі має прослідковуватись певна незграбність, саме тому цей вид розпису якнайкраще підійшов для нашої ідеї , адже не всі мають навички художника. На вулиці Молодіжній, завдяки активістам та родині Олефірових з’явилась «Казкова» автобусна зупинка. Зображені герої улюблених казок привітно та весело зустрічають та проводжають усіх. Небайдужі мешканці вулиці Центральна та прилеглих вулиць також не залишилися осторонь цієї гарної ініціативи по облаштуванню зупинок, вони організувалися, перефарбували автобусні зупинки та оздобили гарними малюнками і висловами відомих діячів. 

Тепер зупинки  милують око місцевих жителів. Дехто  затримується перед малюнками, уважно розглядаючи елементи візерунків, дехто фотографується на гарному фоні з казковими героями.

На цьому дмитрівчани зупинятись не збираються, а планують і надалі розмалювати інші автобусні зупинки в нашому селі.

Тож давайте шанувати наше село разом .Адже тільки від нас самих, від нашої культури залежить в якому селі житимуть наші діти та онуки, яке село у спадок ми залишимо їм в майбутньому.

БлагоустрійГромада

Новини на цю ж тему

Ініціатива в дії

6 серпня у селі Плоске відбулася зустріч - тренінг ,яка проходила в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Кіровоградській області» за підтримки програми USAID DOBRE
Фоторепортаж
07.08.2019

Фарбування ігрових майданчиків

Другого серпня у ДНЗ «Івушка» відбувся суботник з фарбування ігрових майданчиків. Активну участь прийняли батьки дітей, які відвідують дитячий дошкільний заклад.
Фоторепортаж
05.08.2019

День рибалки в Дмитрівській ОТГ

День рибалки в Україні відзначають щорічно у другу неділю липня. У 2019 році свято припадає на 14 липня.
Фоторепортаж
17.07.2019

Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

Дякуючи програмі U-LEAD відбулась навчальна поїздка до Херсонської області на тему «Розвиток зеленого туризму, як рушій місцевого економічного зростання».
Фоторепортаж
17.07.2019

Ой на Івана,та й на Купала

Два дні поспіль дмитрівчани святкували Івана Купала - одне з найбільш стародавніх слов'янських свят.
Фоторепортаж
12.07.2019

Завітало літо в ДНЗ "Івушка"

Основна мета роботи вихователя в літні місяці полягає у забезпеченні оздоровлення, збереження життя дітей та організації активної, змістовної, різноманітної та цікавої для них діяльності
Фоторепортаж
27.06.2019

Літо з бібліотекою

Колектив Дмитрівської сільської бібліотеки завітав в гості до вихованців літніх оздоровчих таборів освітніх закладів Дмитрівської ОТГ.
Фоторепортаж
12.06.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
Фоторепортаж
04.06.2019

«Прощавай, садок дитячий!»

22 травня 2019 року пройшов випускний бал у дитячому садочку «Малятко». Свято для 9-ти майбутніх першокласників видалося радісним, цікавим.
Фоторепортаж
29.05.2019

Тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ"

27 та 28 травня Дмитрівської громади проходив тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ" (Тренери Тетяна Романова та Артур Чемирис)
Фоторепортаж
29.05.2019

«Міра жаху для нас – війна. Чорнобиль страшніше. Це війна з незримим ворогом. Війна без стрілянини і пуль.»

33 роки минуло з часу аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних із скорботним часом ядерного апокаліпсиса. Чорнобильська біда надовго залишиться у нашій пам’яті
Фоторепортаж
26.04.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape