На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Prozorro
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Підприємства, заклади та установи
Петиції
Звернення
Вакансії
Економічний профіль
Структура ОТГ
Документи
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Гарна ідея запалює ініціативу

Фоторепортаж
06.08.2019

Всі ми хочемо жити в місці де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Тож найактивніші мешканці нашої громади, вирішили взятися за облаштування автобусних  зупинок по вулиці Молодіжній та у центрі села.                     

Звичайно, спочатку з’явилась ідея, яка виношувалась не один день, тоді були створені ініціативні групи, які складались  з органів місцевого самоврядування, працівників галузі культури, активістів сільської  громади - і робота закипіла.

Робота складалась з багатьох  етапів - це і пошук спонсора, і підбір візерунків, і фарбування зупинок, і заключний, самий цікавий - етап розмальовування. Процес був настільки захоплюючим, що осторонь не залишився жоден з присутніх. Активну участь приймали і маленькі жителі нашої громади. Було надзвичайно цікаво та легко, тому що не було байдужих. І ось, із звичайних «сірих»- зупинки перетворились на витвори мистецтва з яскравою палітрою кольорів та візерунків. Особливість  зупинки, що знаходиться у центрі нашого села в тому, що вона оздоблена самчиківським розписом, барвистим, розкішним, зі своїм характером і стилем. Головна родзинка цього  розпису – не прагнути зробити його ідеальним, в роботі має прослідковуватись певна незграбність, саме тому цей вид розпису якнайкраще підійшов для нашої ідеї , адже не всі мають навички художника. На вулиці Молодіжній, завдяки активістам та родині Олефірових з’явилась «Казкова» автобусна зупинка. Зображені герої улюблених казок привітно та весело зустрічають та проводжають усіх. Небайдужі мешканці вулиці Центральна та прилеглих вулиць також не залишилися осторонь цієї гарної ініціативи по облаштуванню зупинок, вони організувалися, перефарбували автобусні зупинки та оздобили гарними малюнками і висловами відомих діячів. 

Тепер зупинки  милують око місцевих жителів. Дехто  затримується перед малюнками, уважно розглядаючи елементи візерунків, дехто фотографується на гарному фоні з казковими героями.

На цьому дмитрівчани зупинятись не збираються, а планують і надалі розмалювати інші автобусні зупинки в нашому селі.

Тож давайте шанувати наше село разом .Адже тільки від нас самих, від нашої культури залежить в якому селі житимуть наші діти та онуки, яке село у спадок ми залишимо їм в майбутньому.

БлагоустрійГромада

Новини на цю ж тему

ВПЛИВАЙ НА БЮДЖЕТ СВОЄЇ ГРОМАДИ!

Шановні жителі ДМИТРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свої пропозиції, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, Ваші гроші!
Оголошення
21.08.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape