Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Гарна ідея запалює ініціативу

Фоторепортаж
06.08.2019

Всі ми хочемо жити в місці де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Тож найактивніші мешканці нашої громади, вирішили взятися за облаштування автобусних  зупинок по вулиці Молодіжній та у центрі села.                     

Звичайно, спочатку з’явилась ідея, яка виношувалась не один день, тоді були створені ініціативні групи, які складались  з органів місцевого самоврядування, працівників галузі культури, активістів сільської  громади - і робота закипіла.

Робота складалась з багатьох  етапів - це і пошук спонсора, і підбір візерунків, і фарбування зупинок, і заключний, самий цікавий - етап розмальовування. Процес був настільки захоплюючим, що осторонь не залишився жоден з присутніх. Активну участь приймали і маленькі жителі нашої громади. Було надзвичайно цікаво та легко, тому що не було байдужих. І ось, із звичайних «сірих»- зупинки перетворились на витвори мистецтва з яскравою палітрою кольорів та візерунків. Особливість  зупинки, що знаходиться у центрі нашого села в тому, що вона оздоблена самчиківським розписом, барвистим, розкішним, зі своїм характером і стилем. Головна родзинка цього  розпису – не прагнути зробити його ідеальним, в роботі має прослідковуватись певна незграбність, саме тому цей вид розпису якнайкраще підійшов для нашої ідеї , адже не всі мають навички художника. На вулиці Молодіжній, завдяки активістам та родині Олефірових з’явилась «Казкова» автобусна зупинка. Зображені герої улюблених казок привітно та весело зустрічають та проводжають усіх. Небайдужі мешканці вулиці Центральна та прилеглих вулиць також не залишилися осторонь цієї гарної ініціативи по облаштуванню зупинок, вони організувалися, перефарбували автобусні зупинки та оздобили гарними малюнками і висловами відомих діячів. 

Тепер зупинки  милують око місцевих жителів. Дехто  затримується перед малюнками, уважно розглядаючи елементи візерунків, дехто фотографується на гарному фоні з казковими героями.

На цьому дмитрівчани зупинятись не збираються, а планують і надалі розмалювати інші автобусні зупинки в нашому селі.

Тож давайте шанувати наше село разом .Адже тільки від нас самих, від нашої культури залежить в якому селі житимуть наші діти та онуки, яке село у спадок ми залишимо їм в майбутньому.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше