Фарбування ігрових майданчиків

Другого серпня у ДНЗ «Івушка» відбувся суботник з фарбування ігрових майданчиків. Активну участь прийняли батьки дітей, які відвідують дитячий дошкільний заклад. Дуже дякуємо нашим батькам, які завжди допомагають нам у всіх господарських питаннях. Адже ми разом з ними створюємо належні умови для комфортного відпочинку дошкільнят.

ДНЗ Івушка

Завітало літо в ДНЗ "Івушка"

Основна мета роботи вихователя в літні місяці полягає у забезпеченні оздоровлення, збереження життя дітей та організації активної, змістовної, різноманітної та цікавої для них діяльності
27.06.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
04.06.2019