Присвоєння адрес об’єктам будівництва

28.05.2020

Відповідно до Тимчасового порядку реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності»

з 1 липня 2019 року адреса об’єкту будівництва присвоюється за вибором замовника будівництва:

• Під час надання будівельного паспорта або містобудівних умов та обмежень
  • Після отримання права на виконання будівельних робіт
  • Після прийняття об’єкта в експлуатації

Згідно з пунктом 29 Порядка до заяви про присвоєння адреси об’єкту будівництва або об’єкту нерухомого майна додаються:

• копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується (споруджено) об’єкт нерухомого майна, - якщо таке право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;
  • викопіювання з топографо-геодезичного плану у масштабі М 1:500 із зазначенням місця розташування запланованих об’єктів будівництва, а також головного входу до будинку (для будинків);
  • копія документа, що дає право на виконання будівельних робіт, - у разі присвоєння адреси об’єкту будівництва та якщо такий документ не внесений до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів;

копія документа, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, - у разі присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна та якщо такий документ не внесений до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Оголошення про проведення закупівлі

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області

Громадські слухання містобудівної документації

Проводяться громадські слухання містобудівної документації - детальний план території окремої земельної ділянки з кадастровим номером 3522281500:02:000:7556
06.12.2023

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації

17.11.2023

Детальний план території земельних ділянок з кадастровими номерами 522281500:02:003:0058, 35222 81500:02:003:0059, 3522281500:02:003:0060 в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області (за межами населеного пункту)
17.11.2023

Детальний план території земельної ділянки за межами населеного пункту села Цибулеве в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради

Оголошення про проведення закупівлі

Оголошення про проведення закупівлі роботи з «Облаштування скверу «Громадський вулик» (капітальний ремонт) за адресою: вулиця Центральна, село Цибулеве Кропивницького району Кіровоградської області. Коригування»
07.11.2023

Про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту містобудівної документації

Оновлення та внесення змін до генерального плану та розроблення плану зонування села Макариха Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області»
12.04.2023

Робоча зустріч в рамках програми DOBRE з питань покращення послуги водопостачання.

11 листопада 2021 року відбулася робоча зустріч з консультантом програми DOBRE Сергієм Кареліним з питань покращення водопостачання.