Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Упередження поширення COVID-19

Пресреліз
05.05.2020

Від самого початку сільська рада впровадила обмеження по роботі закладів освіти, культури, призупинила діяльність  магазинів. Але окрім заходів, які проводили, дотримуючись постанов Кабміну, сільська рада організувала активну роботу, щодо упередження поширення COVID-19, постійно інформувавши жителів громади про необхідність особистого захисту

         Варто зазначити, що депутати Дмитрівської сільської ради ухвалили рішення про виділення коштів в розмірі 170 000 грн. на здійснення заходів по запобіганню поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19. Ці кошти будуть освоєні через районну Програму цивільного захисту Знам'янського району. З метою формування матеріального резерву громади на поточний момент придбано: оприскувачі, рукавиці з ПВХ покриттям, антисептик для рук, окуляри, стрічка попереджувальна, мішки целофанові, респіратори, чоботи, рукавички нітритові (одноразові), комбінезони, дезінфікуючі засоби таблетовані.

         Ми на сьогодні у досить складній ситуації, але ми повинні сконсолідувати всі наші зусилля, адже безпека людей – найважливіше питання. І до цього потрібно ставитись досить серйозно.

Новини на цю ж тему

Як захистити себе та рідних.

Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання.
Інформація
19.03.2021

Інформація для представників бізнесу

Доводимо до вашого відома інформацію щодо запроваджених карантинних обмежувальних заходів
Інформація
27.10.2020

Роз’яснення терміну “громадське місце”

Відповідно до абзацу другого статті 1 вказаного Закону громадське місце – частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під’їзди, а також підземні переходи, стадіони.
Інформація
30.04.2020

Врятуй світ! Просто залишся вдома

На травневі свята з 13.00 год. 1 травня 2020 року до 06.00 год. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, тобто 4 травня 2020 року
Інформація
30.04.2020

Адресна допомога соціально незахищеним верствам населення

адресна допомоги соціально незахищеним верствам населення
Новина
17.04.2020

Залишайтесь вдома!

Рекомендуємо  починаючи із 13.00 18 квітня, до 6.00 21 квітня залишатися удома!
Оголошення
17.04.2020

Залишайтеся вдома навіть на Великдень

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов провів брифінг за трибуною з написом «Залишайтеся вдома навіть на Великдень».
Новина
14.04.2020
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше