Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Адресна допомога соціально незахищеним верствам населення

Новина
17.04.2020

ШАНОВНА ГРОМАДО!

З метою підтримки вразливих верств населення, корпорація «АТБ» та Міністерство соціальної політики запустили спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів.

Акція по підтримці певної категорії громадян великим бізнесом, пройшла з 14 по 16 квітня 2020 року на території Дмитрівської сільської об’єднаної територіальної громади в населених пунктах: Дмитрівка, Гостинне, Веселий Кут, Макариха, Плоске, Макариха, Калинівка, Цибулеве, Долина. Територія отримала 705 продуктових наборів, якими охоплено вразливу категорію членів громади, які зареєстровані та проживають на території громади.

Врахували в перші чергу такі категорії населення: кому виповнилось 75 років і більше; інваліди, діти-інваліди, багатодітні сім’ї, інсуліно-залежні, онкохворі, ліквідатори ЧАЕС, воїни – афганці, прийомні сім'ї, одинокі. Прошу взяти до уваги та врахувати, що на території об’єднаної громади проживає 6428 чоловік. Для вручення продуктових наборів були задіяні: апарат сільської ради, представники ветеранської організації, громадська організація, представники освіти, які здійснили грандіозну роботу з даного питання.

В разі виникнення сумнівів щодо проведеної акції, звертайтесь до Дмитрівського сільського голови.

З повагою
Наталія СТИРКУЛЬ

Новини на цю ж тему

Упередження поширення COVID-19

Варто зазначити, що депутати Дмитрівської сільської ради ухвалили рішення про виділення коштів в розмірі 170 000 грн. на здійснення заходів по запобіганню поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19. Ці кошти будуть освоєні через районну Програму цивільного захисту Знам'янс
Пресреліз
05.05.2020

Роз’яснення терміну “громадське місце”

Відповідно до абзацу другого статті 1 вказаного Закону громадське місце – частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під’їзди, а також підземні переходи, стадіони.
Інформація
30.04.2020

Врятуй світ! Просто залишся вдома

На травневі свята з 13.00 год. 1 травня 2020 року до 06.00 год. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, тобто 4 травня 2020 року
Інформація
30.04.2020

Залишайтесь вдома!

Рекомендуємо  починаючи із 13.00 18 квітня, до 6.00 21 квітня залишатися удома!
Оголошення
17.04.2020

Залишайтеся вдома навіть на Великдень

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов провів брифінг за трибуною з написом «Залишайтеся вдома навіть на Великдень».
Новина
14.04.2020
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше