ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ -ОДНООСІБНИКИ!

17.02.2020

Ви можете звернутися до філії Знам’янського відділення Олександрійської ОДПІ ДФС у Кіровоградській області для заповнення декларації за 2019 рік чи прийти до Дмитрівської сільської ради на визначену дату (про виїзний прийом спеціалістів  буде повідомлено завчасно).

Сплачені платниками – одноосібниками податки та збори наповнюють бюджет Дмитрівської об’єднаної територіальної громади, з якого надалі буде проводитись утримання соціальної сфери та  спрямовуватися кошти на соціально-економічний розвиток громади.

Тому виконай свій обов'язок та сплати податки, що визначені чинним законодавством!