Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

21.05.2021

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 21 травня 2021 року на інформаційному стенді Дмитрівської сільської ради та офіційній інтернет-сторінці Дмитрівської сільської ради (www.dmitrovka-otg.gov.ua ) буде оприлюднено для обговорення та отримання письмових зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проекти регуляторних актів: «Про встановлення ставок єдиного податку», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку» та «Про встановлення туристичного збору» з аналізами регуляторного впливу.

Протягом тридцяти календарних днів з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторних впливів письмові зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) приймаються за адресою: площа Перемоги, 4, село Дмитрівка, Кропивницький район, Кіровоградська область, 27422 (телефон 05233-7-03-04, 05233-7-03-06), e-mail: dss_zn@.ukr.net.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

З 01 січня 2021 року будуть змінені реквізити для зарахування податків до місцевого бюджету.
30.12.2020

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта 2021

Для обговорення та отримання письмових зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб проекти регуляторних актів.
06.05.2020

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ -ОДНООСІБНИКИ!

Нагадуємо Вам, що з 01 січня 2020 року розпочалась кампанія декларування громадянами доходів отриманих у 2019 році.
17.02.2020

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – важлива тема сьогодення.

Легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найприорітетніших напрямків роботи державних органів.
24.01.2020

До уваги платників податків!

З 03.01.2020 року діють нові рахунки для обліку доходів місцевого та державного бюджету
03.01.2020

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Оприлюднено для обговорення та отримання письмових зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проекти регуляторних актів