Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Оголошення
20.06.2019

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», 20 травня 2019 року на інформаційному стенді Дмитрівської сільської ради та офіційній інтернет-сторінці Дмитрівської сільської ради (www.dmitrovka-otg.gov.ua ) оприлюднено для обговорення та отримання письмових зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проекти регуляторних актів: «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок зі сплати нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, на 2020 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік», «Про встановлення транспортного податку на 2020 рік», «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік» з аналізом регуляторного впливу.

Протягом тридцяти календарних днів з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторних впливів письмові зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) приймаються за адресою: площа Перемоги, 4, село Дмитрівка, Знам’янський район, Кіровоградська область, 27422 (телефони для довідок: 7-03-06, 7-03-04)

Про встановлення єдиного податку на 2020 рік

Про встановлення транспортного податку на 2020 рік

Про встановлення ставок зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік

«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік»

Про встановлення туристичного збору на 2020 рік

Експертний висновок постійних депутатських комісій Дмитрівської сільської ради

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше