Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта 2021

06.05.2020

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 6 травня 2020 року на інформаційному стенді Дмитрівської сільської ради та офіційній інтернет-сторінці Дмитрівської сільської ради (www.dmitrovka-otg.gov.ua) буде оприлюднено для обговорення та отримання письмових зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проекти регуляторних актів: «Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік» з аналізами регуляторного впливу.

Протягом тридцяти календарних днів з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторних впливів письмові зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) приймаються за адресою: площа Перемоги, 4, село Дмитрівка, Знам’янський район, Кіровоградська область, 27422 (телефон 05233-7-03-04, 05233-7-03-06), e-mail: dss_zn@.ukr.net.