Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта 2021

06.05.2020

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 6 травня 2020 року на інформаційному стенді Дмитрівської сільської ради та офіційній інтернет-сторінці Дмитрівської сільської ради (www.dmitrovka-otg.gov.ua) буде оприлюднено для обговорення та отримання письмових зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проекти регуляторних актів: «Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік» з аналізами регуляторного впливу.

Протягом тридцяти календарних днів з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторних впливів письмові зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) приймаються за адресою: площа Перемоги, 4, село Дмитрівка, Знам’янський район, Кіровоградська область, 27422 (телефон 05233-7-03-04, 05233-7-03-06), e-mail: dss_zn@.ukr.net.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

З 01 січня 2021 року будуть змінені реквізити для зарахування податків до місцевого бюджету.
30.12.2020

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ -ОДНООСІБНИКИ!

Нагадуємо Вам, що з 01 січня 2020 року розпочалась кампанія декларування громадянами доходів отриманих у 2019 році.
17.02.2020

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – важлива тема сьогодення.

Легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найприорітетніших напрямків роботи державних органів.
24.01.2020

До уваги платників податків!

З 03.01.2020 року діють нові рахунки для обліку доходів місцевого та державного бюджету
03.01.2020

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Оприлюднено для обговорення та отримання письмових зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проекти регуляторних актів