У ДМИТРІВЦІ ВІДКРИЛИ РОЛЛЕР-СКЕЙТИНГ

Пресреліз
27.10.2021
У вівторок 26 жовтня 2021 року у Дмитрівці відбулася радісна подія – відкриття роллер-скейтингу біля сільського будинку культури. У заході взяли участь народний депутат Олесь Довгий та голова Кропивницької районної державної адміністрації Віталій Пастушенко.
Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль зазначила, що роллер-скейтинг збудовано за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток території, яка надійшла за сприяння народного депутата Олеся Довгого та за співфінансування сільського бюджету.
- У нас на території успішні справи мають своє завершення завдяки потужній команді, до якої входять члени виконавчого комітету та апарату сільської ради, працівники всіх трудових колективів та їх керівники, депутати сільської ради, які не діляться на фракції, на партії. У нас працює єдина партія – Партія Господарників, як ми її всі називаємо, - розповідає Наталія Стиркуль. - Окрема вдячність організаціям, підприємцям, фермерам, одноосібникам, які працюють над наповненням сільського бюджету, одна справа – це наповнити бюджет, а потім мудро його розподілити. У кожного бачення різне, але в першу чергу ми приділяємо увагу людям, які в свій час працювали на території, розбудували її, а ми вже намагаємося утримувати та продовжувати розвивати нашу громаду. Паралельно турбуємося й про наше майбутнє, а це – наші діти, тож створюємо належні умови для їх розвитку. Вдячна народному депутату Олесю Довгому, який завжди цікавиться територією Дмитрівської громади, переймається проблемами та підтримує ідеї, впевнена, що у майбутньому ще спільно зробимо багато добрих справ для території. Нам повезло, що у нас є такий активний депутат, який завжди нас чує і допомагає у вирішенні багатьох питань - підкреслила Наталія Стиркуль.

Катерина Матко.
2021 © Усі права захищено