Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Соціальний проєкт:"Активні парки-локації здорової України"

Оголошення
25.07.2023
Соціальний проєкт :"Активні парки-локації здорової України" у Дмитрівці був запроваджений з метою реалізації Всеукраїнського соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Активні парки створені для популяризації здорового способу життя та сприяння оздоровчій руховій активності серед дітей, молоді, всіх жителів громади, які бажають долучитися до спорту.
Для дмитрівчан створені всі умови для проведення різноманітних спортивних активностей: волейбол, футбол, ТRX вправи, естафети та інші спортивні ігри. Заняття проводиться під контролем професійного тренера- координатора проєкту Денисом Мельником. Денис переселенець із міста Костянтинівка Донецької області, у зв'язку із активними воєнними діями в рідному місті, був вимушений розпочинати свій новий життєвий шлях у Дмитрівській громаді. Знайшов Денис себе у спорті-працює спортивним кооринатором Активних парків у Дмитрівці, оскільки за фахом – вчитель фізкультури і організатор спортивно-масової роботи, закінчив Слов’янський державний педагогічний університет. 
Спортом Денис захоплювався з дитинства. Спочатку це була легка атлетика, якою він займався на протязі 7 років, згодом отримав КМС з бігу на 60 м, був членом збірної Донецької області на чемпіонаті України, має багато нагород за свої спортивні досягнення. Продовжуючи розвиток своєї спортивної кар'єри Денис пройшов навчання на конференції з розвитку соціального проєкту :"Активні парки-локації здорової України" у місті Кропивницький та отримав відповідний сертіфікат. Проєкт набирає активних обертів, кількість учасників постійно збільшується, що свідчить про зацікавленість людей у спорті, здоровому способі життя.
Спочатку на тренування приходило близько 10-12 дітей, зараз - більше 20. Це діти, котрі займаються на постійній основі - 3 рази на тиждень проводяться тренування для старшої вікової групи з волейболу, а для молодших - веселі спортивні естафети, від яких юні спортсмени просто у захваті.
«Виконуємо з дітьми комплекс різноманітних силових вправ, проводимо рухові ігри з м’ячем, граємо в бадмінтон, петанк, фрізбі. Виконуємо вправи на скакалці, займаємося човниковим бігом та іншими спеціальними рухливими вправами»,- розказав тренер.
У "Активних парках" вже є своя новостворена волейбольна команда. Яка постійно тренується, удосконалюється та готова показувати гідний рівень спортивної підготовки, наприклад, нещодавно був проведений товариський матч з більш досвіченою командою волейболистів, які займаються вже більше 10 років, проте були приємно здивовані рівнем підготовки наших "початківців".
«Поки ще літо, ми займаємося як завжди, а восени можливо організую товариську зустріч з волейболистами з інших сіл для проведення турніру з волейболу.
Тренер закликає дмитрівчан приєднуватись до тренувань у Активних парках. Адже спорт- актуальний для всіх : і дорослих і дітей. Тренування проходять у вівторок та четвер з 17,00, а у суботу з 16,00. Для тренувань створені всі необхідні умови: штучне поле для гри у волейбол, безкоштовний якісний інвентар.
У "Активних парках" є таблички, де по QR-коду можна на смартфоні переходити до комплексу вправ, які потрібно виконувати в залежності від вашого рівня фізичної підготовки.
Денис запрошує усіх бажаючих доєднуватись до тренувань, адже це весело і здорово. Він навчить вас правильно виконувати фізичні вправи та надасть необхідний інвентар. 
«Беріть своїх дітей і приходьте, займайтеся разом з нами, адже цей парк створили саме для вас!» - закликає тренер Денис Мельник.

Новини на цю ж тему

Початок трансформації освітньої сфери

На сьогодні в Україні відбувається активний процес системної трансформації освітньої сфери для забезпечення нової якості освіти на всіх рівнях: від дошкільної – до вищої та освіти дорослих.
Новина
25.03.2024

Лісова казка

У Цибулівському закладі дошкільної освіти "Пролісок " Дмитрівської сільської ради вчора відбулось свято осені "Лісова казка". 
Новина
07.11.2023

Cool games

Учні Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка Дмитрівської сільської ради, ІІІ дивізіон (старша група), прийняли участь у обласних змаганнях з "Cool games" у м.Кропивницькому.
Новина
07.11.2023

Осінній ярмарок

Ярмарок - це завжди свято краси та креативності. Вчора, 5 жовтня 2023 року, в Цибулівській філії Дмитрівського ліцею імені Т.Г. Шевченка Дмитрівської сільської ради відбувся осінній ярмарок.
Новина
06.10.2023

Радіємо спортивним досягненням

30 вересня 2023 року у м. Кропивницький відбулися змагання з "Таеквон-До"
Новина
06.10.2023

Куди б не поїхали, в якому б конкурсі не брали участь - завжди НАЙКРАЩІ!

30 вересня хореографічний колектив комунального закладу "Центр позашкільної освіти"Дмитрівської сільської ради «КАПРИЗ» було запрошено приєднатися до учасників регіонального фестивалю-конкурсу «Барви рідної землі»
Новина
06.10.2023

"Кава з головою"

В рамках Дня молоді у Дмитрівській сільській раді
Новина
11.08.2023

День знань

Цей навчальний рік починається під час війни, але святкування Дня знань залишається актуальним.
Новина
02.09.2022

У ДМИТРІВЦІ ВІДКРИЛИ РОЛЛЕР-СКЕЙТИНГ

26 жовтня у Дмитрівці відбулася радісна подія – відкриття роллер-скейтингу біля сільського будинку культури. У заході взяли участь народний депутат Олесь Довгий та голова Кропивницької районної державної адміністрації Віталій Пастушенко.
Пресреліз
27.10.2021

Привітання сільського голови з Днем вчителя.

Вітаємо з Днем працівників освіти.Професія вчителя в усі часи була і залишається поважною та надзвичайно важливою. Адже саме ваша праця закладає підвалини особистості кожного з нас, вводить у неосяжний світ знань.
Привітання голови
01.10.2021

Що нового в інституційному аудиті шкіл

Управління Державної служби якості освіти у Кіровоградській області запрошує до вебінару «Що нового в інституційному аудиті шкіл»
Оголошення
30.09.2021

На території Дмитрівської територіальної громади відбулися змагання з волейболу.

22 серпня 2021 року на території Дмитрівської територіальної громади відбулися змагання з волейболу, присвячені 30-й річниці Незалежності України.
Фоторепортаж
26.08.2021

Про проведення конкурсу на посаду директора ОНЗ «Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка»

25 червня 2021 року відбулося друге засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
Новина
29.06.2021

Ознайомлення кандидата на посаду директора ОНЗ

18 червня 2021 року відбулося ознайомлення кандидата на посаду директора опорного навчального закладу "Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка" Дмитрівської сільської ради
Новина
18.06.2021

Засідання конкурсної комісії

15 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
Новина
15.06.2021

Гурткова робота – як засіб розвитку творчої особистості

На базі закладу дошкільної освіти «Івушка» відбулось засідання творчої групи вихователів Дмитрівської ОТГ.
Новина
13.12.2019

Як в Дмитрівці відкривали спортивні майданчики

Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) стало можливим придбання спортивних тенажерів для Дмитрівської ОТГ.
Фоторепортаж
10.09.2019

Привітання сільського голови з Днем знань.

Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити.
Привітання голови
01.09.2019

«Прощавай, садок дитячий!»

22 травня 2019 року пройшов випускний бал у дитячому садочку «Малятко». Свято для 9-ти майбутніх першокласників видалося радісним, цікавим.
Фоторепортаж
29.05.2019
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше