Як в Дмитрівці відкривали спортивні майданчики

10.09.2019

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) стало можливим придбання спортивних тенажерів для Дмитрівської ОТГ.

5 вересня до нашої території  завітав Директор Програми USAID/DOBRE Barry J. Reed разом з програмними експертами Вікторією Зубковою та Оленою Радул. Хлібом-сіллю їх гостинно зустріли сільський голова Наталія Стиркуль, представники депутатського корпусу , керівники установ та апарат сільської ради. Вся делегація мала змогу ознайомитися з інфраструктурними закладами Дмитрівської ОТГ.

За  участю Barry J. Reed відбулося урочисте відкриття двох спортивних майданчиків , обладнання було придбано та встановлено в рамках реалізаціі проекту "Швидких грантів" "Спорт - доступний всім". Ініціативна група вулиці  Молодіжна на чолі з депутатом Галиною Кущовою зустріли гостя та розповіли про власну ініціативу, започатковану мешканцями  вулиці. А ось на вулиці Шкільній  гостя зустріли хлібом- сіллю жінки трьох поколінь сім’ї Дорощук- Віктория, Ольга  та Даринка Дорощуки. Вікторія та Ольга завдяки цьому проекту згуртували мешканців прилеглих вулиць  і говорять, що це тільки початок.
А як використовувати ці тренажери, та які результати тренувань, присутнім показав фіналіст шоу "Україна має талант" - Родион Плетенко.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації проекту!!!

культура DOBREспорт

Кімната народознавства в сільській бібліотеці

Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями
11.09.2019

Бюджет для громадян

Шановні мешканці Дмитрівської ОТГ! Ви можете ознайомитися з бюджетом в доступній формі , який донесе до вас інформацію про доходи та витрати нашої громади. Він створений для інформування населення про фінансові можливості та донесення того, як ми їми користуємося.
05.09.2019

Відзначення Державних свят в Дмитрівській ОТГ

23-24 серпня в Україні святкують День державного прапора та День Незалежності України.
28.08.2019

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»

Опитування «Якісні і доступні культурні послуги»

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами.

День рибалки в Дмитрівській ОТГ

День рибалки в Україні відзначають щорічно у другу неділю липня. У 2019 році свято припадає на 14 липня.

Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

Дякуючи програмі U-LEAD відбулась навчальна поїздка до Херсонської області на тему «Розвиток зеленого туризму, як рушій місцевого економічного зростання».

Ой на Івана,та й на Купала

Два дні поспіль дмитрівчани святкували Івана Купала - одне з найбільш стародавніх слов'янських свят.
12.07.2019

Літо з бібліотекою

Колектив Дмитрівської сільської бібліотеки завітав в гості до вихованців літніх оздоровчих таборів освітніх закладів Дмитрівської ОТГ.
12.06.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
04.06.2019