Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Впорядкування кладовищ – наша спільна тривога і турбота.

Інформація
09.04.2021

В народі кажуть, що людина живе до тих пір поки про неї пам'ятають — рідні, друзі, знайомі. Власне ті, хто зможе прийти на могилу і пом'янути.

У кожному селі є люди, які знають, як навести порядок у тому ж таки селі, в державі; знають, як треба в тій чи іншій ситуації діяти Президентові, Прем’єру, міністрам, міському та сільському голові. І досить часто вони мають рацію. Але взяти сокиру й вирубати, прибрати узбіччя навіть біля чи навпроти свого дворища, своєї землі, на тому ж таки кладовищі, взяти косу й викосити там же бур’ян, не кажучи вже, щоб організувати кілька чоловік на таку справу – великий знак питання.

Кожна могила чи місце поховання (могила як така з плином часу може не зберегтися) є своєрідним другим тілом людини, яке вже не належить їй, а передається нащадкам цієї людини, її роду, врешті-решт, суспільству. Тому зовнішній вигляд могили залежить від рівня як загальної культури, так і внутрішньої духовності кожного громадянина. І від того, як і в що убрана могила, як доглядається, залежить і пам’ять про цю людину, і ставлення до неї ріднею, суспільством. Наближаються Великодні свята, звертаємось  до усіх мешканців громади з проханням завчасно прибрати надмогильні споруди рідних та близьких та з повагою відноситись до могил, які розташовані поруч. Не засмічуйте  сусідні могили сміттям, яке прибираєте з могил своїх рідних. Сподіваємось на вашу свідомість і розуміння. Після прибирання буде проводитись централізований вивіз сміття.

 

 

 

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше