Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звіт поліцейських офіцерів громади за 2020 рік

Новина
22.12.2020

22 грудня під час другої сесії  Дмитрівської сільської ради з робочою поїздкою територію Дмитрівської ОТГ відвідали Олександр Березовський, начальник сектору взаємодії з громадами Управління превентивної діяльності ГУНП в Кіровоградській області  та Володимир Тараненко, старший інспектор сектору взаємодії з громадами Управління превентивної діяльності ГУНП в Кіровоградській області, які подякували депутатському корпусу та керівництву громади за тісну співпрацю. Вони були присутні під час звіту, який презентували Поліцейські офіцери громади про свою роботу за 2020 рік.

З метою більшого наближення до населення ПОГ продовжуються заходи щодо звітування перед громадою про проведену роботу на території обслуговування. 

Офіцер громади зауважив, що при обслуговуванні дільниці Дмитрівської сільської територіальної громади проводиться робота по розкриттю злочинів, які вчинені або готуються,  попередження злочинів, притягнення винних осіб до відповідальності згідно чинного законодавства України, усуненню причин та умов, які призводять до вчинення правопорушень. Здійснюється розгляд скарг, заяв та повідомлень про кримінальні та інші правопорушення.

Проводиться профілактична робота та робота по дотриманню чинного законодавства в закладах,  де дозволено продаж спиртного, профілактика правопорушень пов’язаних із вчиненням домашнього насильства, проводиться індивідуально – профілактична робота з особами, які перебувають  під адміністративним наглядом у формі проведення профілактичних бесід про неприпустимість протиправної поведінки, роз’яснення наслідків протиправної поведінки, застосування заходів адміністративної чи кримінальної відповідальності.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше