Про виконання бюджету 2020

19.03.2021

19 березня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому начальником фінансового відділу А. Заєць було здійснено публічне представлення звіту про виконання бюджетів Дмитрівської сільської об’єднаної територіальної громади та Іванковецької сільської ради за 2020 рік.

ВПЛИВАЙ НА БЮДЖЕТ СВОЄЇ ГРОМАДИ!

Шановні жителі ДМИТРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свої пропозиції, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, Ваші гроші!
29.08.2023

Про публічне представлення інформації про виконання бюджету Дмитрівської сільської територіальної громади за 2021 рік

Публічне представлення інформації про виконання бюджету за 2021 рік
11.02.2022

Бюджети громад Кіровоградщини у 2022 році можуть отримати додатково понад 360 мільйонів гривень

Ухвалення законопроектів 5066 та 5066-1, розроблених за участю АМУ та спрямованих на збільшення відсотку зарахування ПДФО до місцевих бюджетів до 65%. дозволить частково компенсувати видатки перекладені державою на ОМС, – йдеться у повідомлені Кіровоградського РВ АМУ

Дмитрівчани вчились впливати на бюджет своєї громади

В Дмитрівській громаді спільно з громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети” в рамках проекту “Доброчесні громади” було проведено вуличну акцію “Впливай на бюджет своєї громади”.
Пресреліз

Молодь і бюджет громади: просто про складне

У Дмитрівській громаді в рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади» 20 вересня 2019 року відбувся інформаційно-просвітницький захід «Молодь і бюджет громади: просто про складне».
Пресреліз

Бюджет для громадян

Шановні мешканці Дмитрівської ОТГ! Ви можете ознайомитися з бюджетом в доступній формі , який донесе до вас інформацію про доходи та витрати нашої громади. Він створений для інформування населення про фінансові можливості та донесення того, як ми їми користуємося.
05.09.2019

ВПЛИВАЙ НА БЮДЖЕТ СВОЄЇ ГРОМАДИ!

21.08.2019