Про виконання бюджету 2020

19.03.2021

19 березня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому начальником фінансового відділу А. Заєць було здійснено публічне представлення звіту про виконання бюджетів Дмитрівської сільської об’єднаної територіальної громади та Іванковецької сільської ради за 2020 рік.

Дмитрівчани вчились впливати на бюджет своєї громади

В Дмитрівській громаді спільно з громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети” в рамках проекту “Доброчесні громади” було проведено вуличну акцію “Впливай на бюджет своєї громади”.
Пресреліз
24.09.2019

Молодь і бюджет громади: просто про складне

У Дмитрівській громаді в рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади» 20 вересня 2019 року відбувся інформаційно-просвітницький захід «Молодь і бюджет громади: просто про складне».
Пресреліз
24.09.2019

Бюджет для громадян

Шановні мешканці Дмитрівської ОТГ! Ви можете ознайомитися з бюджетом в доступній формі , який донесе до вас інформацію про доходи та витрати нашої громади. Він створений для інформування населення про фінансові можливості та донесення того, як ми їми користуємося.
05.09.2019

ВПЛИВАЙ НА БЮДЖЕТ СВОЄЇ ГРОМАДИ!

Шановні жителі ДМИТРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свої пропозиції, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, Ваші гроші!
21.08.2019