На головнуКонтакти
Новини
Звернення
Сторонні сервіси
Проекти громади
Бюджет
Підприємства, заклади та установи
Структура ОТГ
E-data витрати
Документи
Петиції
Вакансії
Prozorro
Економічний профіль
Корисна інформація
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Молодь і бюджет громади: просто про складне

Пресреліз
24.09.2019

У Дмитрівській громаді в рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади» 20 вересня 2019 року відбувся інформаційно-просвітницький захід «Молодь і бюджет громади: просто про складне». Захід провела експертка проекту «За прозорі місцеві бюджети» (в рамках програми «DOBRE») Тетяна Романова разом з заступницею міського голови Людмилою Черніковою та головним бухгалтером сільської ради Анастасією Заяць.

Захід пройшов у форматі презентацій та діалогу зі старшокласниками Дмитрівської школи. Одним із позитивних результатів було те, що учні легко брали участь в обговоренні, ставили глибокі питання і не соромились висловити свою думку.

 

«Дуже часто зустрічаєш ситуацію, коли мешканці громад не знають, яким чином вони можуть долучитись до процесів управління громадою. В результаті чого часто виникають різні непорозуміння. Саме тому ми хочемо вчити молодь розбиратись в особливостях місцевого самоврядування та збільшувати рівень знань громадянського суспільства», - пояснює Тетяна Романова.

 

В рамках заходу заступниця сільського голови Людмила Михайлівна також розказала про інструменти участі громадян, які діють в громаді на відповідних прикладах. Як наслідок, закликала бути більш активними та цікавитись життям громади.

А також додала, що в громаді вже завершується процес підготовки Положення про Бюджет участі. І вже дуже скоро кожен мешканець громади може скористатись цим інструментом, запропонувавши сільській раді до реалізації свою ідею.

 

Також нагадуємо, що всі бажаючі можуть подати пропозиції до бюджету громади на 2020 рік, заповнивши онлайн-анкету за посиланням:

https://bit.ly/2m8pY96 або подати письмову пропозицію до сільської ради за адресою: с.Дмитрівка, пл. Перемоги 4.

Бюджет DOBRE

Новини на цю ж тему

Поводження з твердими побутовими відходами (опитування)

В рамках розроблення Плану удосконалення послуги в населенних пунктах ?з 1 по 15 листопада 2019 року на території Дмитрівської громади буде проведено добровільне анонімне опитування господарів домоволодінь.
Оголошення
01.11.2019

ІНСТРУМЕНТИ УЧАСТІ, які допомагають зробити громаду дієвою

13 жовня 2019 року в приміщенні Дмитрівського будинку культури відбувся тренінг «Інструменти участі, які допомагають зробити вашу громаду дієвою», який провели консультанти програми DOBRE Світлана Дубина та Павло Пущенко.
Пресреліз
18.10.2019

Кіновечір в Цибулево

28 вересня, вечір. Погода тепла, але вечір обіцяє бути прохолодним. То й добре, що перенесли кіновечір у приміщення. Будівля Цибулівської сільської ради (яка вже тепер у складі Дмитрівської ОТГ) вже розкрила двері і чекає на глядачів. Глядачів першого кінопоказу у Цибулевому!!!
Фоторепортаж
04.10.2019

Дмитрівчани вчились впливати на бюджет своєї громади

В Дмитрівській громаді спільно з громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети” в рамках проекту “Доброчесні громади” було проведено вуличну акцію “Впливай на бюджет своєї громади”.
Пресреліз
24.09.2019

Як в Дмитрівці відкривали спортивні майданчики

Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) стало можливим придбання спортивних тенажерів для Дмитрівської ОТГ.
Фоторепортаж
10.09.2019

Бюджет для громадян

Шановні мешканці Дмитрівської ОТГ! Ви можете ознайомитися з бюджетом в доступній формі , який донесе до вас інформацію про доходи та витрати нашої громади. Він створений для інформування населення про фінансові можливості та донесення того, як ми їми користуємося.
Новина
05.09.2019

ВПЛИВАЙ НА БЮДЖЕТ СВОЄЇ ГРОМАДИ!

Шановні жителі ДМИТРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свої пропозиції, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, Ваші гроші!
Оголошення
21.08.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше