Бюджет для громадян

05.09.2019
Бюджет для громадян, – це спрощена, позбавлена технічної мови презентація інформації про бюджет громади.
Бюджет для громадян створений, щоб зробити складну та технічну бюджетну інформацію доступною Вам і Вашим друзям, колегам, родині.
Бюджет для громадян допомагає зрозуміти бюджет громади і побачити своє місце в ньому. Він нагадує, що бюджет громади - це кошти всіх її мешканців  і показує,  що гроші в бюджеті не з’являються нізвідки, а витрати з бюджету не робляться лише за бажанням когось з керівників громади, або групи громадян.

Також важливо, що бюджет для громадян демонструє можливості для кожного мешканця громади впливати на формування та витрачання бюджету своєї громади

Бюджет інфографіка

Бюджет DOBRE

Поводження з твердими побутовими відходами (опитування)

В рамках розроблення Плану удосконалення послуги в населенних пунктах 📆з 1 по 15 листопада 2019 року на території Дмитрівської громади буде проведено добровільне анонімне опитування господарів домоволодінь.
01.11.2019

ІНСТРУМЕНТИ УЧАСТІ, які допомагають зробити громаду дієвою

13 жовня 2019 року в приміщенні Дмитрівського будинку культури відбувся тренінг «Інструменти участі, які допомагають зробити вашу громаду дієвою», який провели консультанти програми DOBRE Світлана Дубина та Павло Пущенко.

Кіновечір в Цибулево

28 вересня, вечір. Погода тепла, але вечір обіцяє бути прохолодним. То й добре, що перенесли кіновечір у приміщення. Будівля Цибулівської сільської ради (яка вже тепер у складі Дмитрівської ОТГ) вже розкрила двері і чекає на глядачів. Глядачів першого кінопоказу у Цибулевому!!!

Дмитрівчани вчились впливати на бюджет своєї громади

В Дмитрівській громаді спільно з громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети” в рамках проекту “Доброчесні громади” було проведено вуличну акцію “Впливай на бюджет своєї громади”.
24.09.2019

Молодь і бюджет громади: просто про складне

У Дмитрівській громаді в рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади» 20 вересня 2019 року відбувся інформаційно-просвітницький захід «Молодь і бюджет громади: просто про складне».
24.09.2019

Як в Дмитрівці відкривали спортивні майданчики

Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) стало можливим придбання спортивних тенажерів для Дмитрівської ОТГ.

ВПЛИВАЙ НА БЮДЖЕТ СВОЄЇ ГРОМАДИ!

Шановні жителі ДМИТРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свої пропозиції, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, Ваші гроші!
21.08.2019