Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта 2021

Для обговорення та отримання письмових зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб проекти регуляторних актів.
06.05.2020

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ -ОДНООСІБНИКИ!

Нагадуємо Вам, що з 01 січня 2020 року розпочалась кампанія декларування громадянами доходів отриманих у 2019 році.
17.02.2020

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – важлива тема сьогодення.

Легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найприорітетніших напрямків роботи державних органів.
24.01.2020

До уваги платників податків!

З 03.01.2020 року діють нові рахунки для обліку доходів місцевого та державного бюджету
03.01.2020

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Оприлюднено для обговорення та отримання письмових зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проекти регуляторних актів