День знань
Цей навчальний рік починається під час війни, але святкування Дня знань залишається актуальним. Тому, шановні колеги, хочемо привітати вас зі святом! З Днем знань! Нехай для кожного в серці 1 вересня буде поверненням пам’яті в минуле і одночасно кроком у майбутнє. Бажаємо згадати про головне: про те, що завжди буде місце знанню, мудрості, доброти. Нехай щасливі обличчя учнів змусять посміхнутися, згадати себе, допоможуть впоратися з усіма труднощами і з ентузіазмом вступити в навчальний рік, повний нових досягнень, відкриттів, перемог!
Хочемо подякувати нашим захисникам, завдяки яким ми можемо працювати, навчатися, посміхатися, жити. Поки наші герої боронять державу, ми в свою чергу повинні прикласти багато зусиль, щоб зберегти найважливіше – ЗНАННЯ.
Новини на цю ж тему
Початок трансформації освітньої сфери
Лісова казка
Cool games
Осінній ярмарок
Радіємо спортивним досягненням
Куди б не поїхали, в якому б конкурсі не брали участь - завжди НАЙКРАЩІ!
"Кава з головою"
Соціальний проєкт:"Активні парки-локації здорової України"
Привітання сільського голови з Днем вчителя.
Що нового в інституційному аудиті шкіл
Про проведення конкурсу на посаду директора ОНЗ «Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка»
![](http://dmitrovka-otg.gov.ua/storage/news/article/06004f273ec0fab29d68a079f693e201.jpg)
Ознайомлення кандидата на посаду директора ОНЗ
![](http://dmitrovka-otg.gov.ua/storage/news/article/8abfac972d7672ac4339a9b7738e8f17.jpg)
Засідання конкурсної комісії
![](http://dmitrovka-otg.gov.ua/storage/news/article/83a63ab14647b5de4ef729a21cbd5b6b.jpg)
Гурткова робота – як засіб розвитку творчої особистості
![](http://dmitrovka-otg.gov.ua/storage/news/article/3d8aaa6fc07798c3c4b98cd09d2599e8.jpg)
Привітання сільського голови з Днем знань.
![](http://dmitrovka-otg.gov.ua/storage/news/article/d22d696a3b6235330d5bcb431801ffb5.jpg)
«Прощавай, садок дитячий!»
![](http://dmitrovka-otg.gov.ua/storage/news/article/447d9bba9ad67ea1f24b19ccf93112e7.jpg)