Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«Прощавай, садок дитячий!»

Фоторепортаж
29.05.2019

Прикрашена святкова зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. Дітки посміхаються, адже вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події в їхньому житті.

Дошкільнят вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці, батьки, перша вчителька, гості. На згадку про садочок випускники отримали дипломи від завідуючої Вікторії Леонідівни та подарунки від голови Дмитрівської об’єднаної територіальної громади Стиркуль Н.Є.

Випускний бал пройшов цікаво та весело. Яскраве підтвердження того бурхливі емоції всіх його учасників. Дошкільнята співали багато пісень. Кириченко Максим та Музичок Настя виконали пісню «Полечка». Діти декламували вірші, дарували таночки. У гості до діток завітав клоун Кльопа зі своєю подружкою Тарапунею.

Швидко минуло свято, яке запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у нашому садочку. Попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі діточки, а батькам ми бажаємо терпіння, міцних нервів і мудрості.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше