Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«Прощавай, садок дитячий!»

Фоторепортаж
29.05.2019

Прикрашена святкова зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. Дітки посміхаються, адже вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події в їхньому житті.

Дошкільнят вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці, батьки, перша вчителька, гості. На згадку про садочок випускники отримали дипломи від завідуючої Вікторії Леонідівни та подарунки від голови Дмитрівської об’єднаної територіальної громади Стиркуль Н.Є.

Випускний бал пройшов цікаво та весело. Яскраве підтвердження того бурхливі емоції всіх його учасників. Дошкільнята співали багато пісень. Кириченко Максим та Музичок Настя виконали пісню «Полечка». Діти декламували вірші, дарували таночки. У гості до діток завітав клоун Кльопа зі своєю подружкою Тарапунею.

Швидко минуло свято, яке запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у нашому садочку. Попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі діточки, а батькам ми бажаємо терпіння, міцних нервів і мудрості.

Новини на цю ж тему

День знань

Цей навчальний рік починається під час війни, але святкування Дня знань залишається актуальним.
Новина
02.09.2022

Привітання сільського голови з Днем вчителя.

Вітаємо з Днем працівників освіти.Професія вчителя в усі часи була і залишається поважною та надзвичайно важливою. Адже саме ваша праця закладає підвалини особистості кожного з нас, вводить у неосяжний світ знань.
Привітання голови
01.10.2021

Що нового в інституційному аудиті шкіл

Управління Державної служби якості освіти у Кіровоградській області запрошує до вебінару «Що нового в інституційному аудиті шкіл»
Оголошення
30.09.2021

Про проведення конкурсу на посаду директора ОНЗ «Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка»

25 червня 2021 року відбулося друге засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
Новина
29.06.2021

Ознайомлення кандидата на посаду директора ОНЗ

18 червня 2021 року відбулося ознайомлення кандидата на посаду директора опорного навчального закладу "Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка" Дмитрівської сільської ради
Новина
18.06.2021

Засідання конкурсної комісії

15 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
Новина
15.06.2021

Гурткова робота – як засіб розвитку творчої особистості

На базі закладу дошкільної освіти «Івушка» відбулось засідання творчої групи вихователів Дмитрівської ОТГ.
Новина
13.12.2019

Привітання сільського голови з Днем знань.

Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити.
Привітання голови
01.09.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
Фоторепортаж
04.06.2019
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше