На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Prozorro
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Підприємства, заклади та установи
Петиції
Звернення
Вакансії
Економічний профіль
Структура ОТГ
Документи
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

«Прощавай, садок дитячий!»

Фоторепортаж
29.05.2019

Прикрашена святкова зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. Дітки посміхаються, адже вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події в їхньому житті.

Дошкільнят вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці, батьки, перша вчителька, гості. На згадку про садочок випускники отримали дипломи від завідуючої Вікторії Леонідівни та подарунки від голови Дмитрівської об’єднаної територіальної громади Стиркуль Н.Є.

Випускний бал пройшов цікаво та весело. Яскраве підтвердження того бурхливі емоції всіх його учасників. Дошкільнята співали багато пісень. Кириченко Максим та Музичок Настя виконали пісню «Полечка». Діти декламували вірші, дарували таночки. У гості до діток завітав клоун Кльопа зі своєю подружкою Тарапунею.

Швидко минуло свято, яке запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у нашому садочку. Попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі діточки, а батькам ми бажаємо терпіння, міцних нервів і мудрості.

ОсвітаДНЗ Малятко

Новини на цю ж тему

Привітання сільського голови з Днем знань.

Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити.
Привітання голови
01.09.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
Фоторепортаж
04.06.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape