Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Дмитрівської сільської ради

30.09.2020

Оголошення про проведення  конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Дмитрівської сільської ради

Увага! Дитрівська сільська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Дмитрівської сільської ради!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради від 25 вересня 2020 року №79 «Про конкурс з визачення виконавця послуг з вивезення побутових відхоів на території Дмитрівської сільської ради» Дитрівська сільська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Дмитрівської сільської ради!

Учасникам для участі в конкурсі необхідно: до 09 год. 30 хв. 15 жовтня 2020 року подати конкурсну пропозицію за адресою: пл.Перемоги, 4, кабінет відділу земельних відносин, комунальної власності апарату Дмитріської сільської ради, с.Дмитрівка Кіровоградська область, 27422, особисто або надіслати поштою конкурсної комісії у конверті, на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг на надання яких подається пропозиція.

Американський білий метелик – карантинний шкідник

З 27 липня по 27 серпня 2020 року у Кіровоградській області триватиме місячник знищення амброзії полинолистої та повитиці польової, вогнищ американського білого метелика.
27.07.2020

Дмитрівська сільська рада попереджає

За самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна, а у окремих випадках і кримінальна відповідальність
17.07.2020

Про встановлення режимів роботи водних об’єктів

Згідно із статтею 76 Водного кодексу України та з метою забезпечення нормальних умов функціонування водної екосистеми, недопущення змін санітарно-екологічних і гідробіологічних умов, забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами...
23.06.2020

Увага!

Дмитрівська сільська рада доводить до вашого відома, що з 22 по 27 червня 2020 року в ранішній та вечірній період на полях ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія» буде проводитися обробіток посівів озимої пшениці пестицидами.
19.06.2020

Про запобігання низових пожеж

У зв’язку з відключенням високовольтних ліній електропередачі через низові пожежі , які пов’язані з випалюванням стерні та післяжнивних залишків після збирання врожаю, в період 2008-2019рр. неодноразово проводили до спричинення перерви в електропостачанні регіону.
15.05.2020

Не спалюйте суху траву!

Прикро, що деякі громадяни нехтують правилами безпечної поведінки в навколишньому середовищі. Через їхню необачність під загрозою опиняються багатовікові дерева, рідкісні рослини, гинуть звірі, птиця та комахи, а головне – завдається величезна школа здоров’ю людей та навколишньому середовищу.
09.04.2020