Оприскування полів ФГ "Агропром-777" та ФГ "Стар-Індастрі"

31.05.2021

Попереджаємо про те, що  відповідно до листів, які надійшли до Дмитрівської сільської ради 31 травня 2021 року, ФГ "Агропром-777" та ФГ "Стар-Індастрі" з 03 червня 2021року по 03 липня 2021 року будуть вноситись гербіциди шляхом обприскування (с. Дмитрівка, с. Макариха, с. Калинівка, с. Веселий Кут)

Увага! Оприскування полів!

ТОВ "Знам'янська агропромислова компанія" буде проводити обробіток посівів озимих і ярих пшениці та соняшнику пестицидами.
11.06.2021

Оприскування полів ТОВ "Колос"

З 22 по 29 травня ТОВ "Колос" проводить обробіток полів фунгіцидом та інсектицидом в межах земель Дмитрівської сільської ради
21.05.2021

Оприскування полів підприємством "Обрій"

17 та 18 травня 2021року підприємство обрій буде проводити обробіток ріпаку
17.05.2021

Про обробіток землі гербіцидом

Знам'янська агропромислова компанія повідомляє про обробіток землі гербіцидом
13.05.2021

Оприскування ТОВ Агрофірма "Іванківці"

ТОВ Агрофірма "Іванківці" попереджає про те, що в період з 23 квітня по 20 червня поточного року шляхом оприскування будуть вноситись засоби захисту рослин.
22.04.2021

Кожен акт підпалу – це злочин проти тендітного світу природи.

Шановні громадяни! Будьте максимально відповідальними у пожежонебезпечний період, коли сухостій спалахує від найменшої іскри та пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху.
13.04.2021

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Дмитрівської сільської ради

Увага! Дитрівська сільська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Дмитрівської сільської ради!
30.09.2020

Американський білий метелик – карантинний шкідник

З 27 липня по 27 серпня 2020 року у Кіровоградській області триватиме місячник знищення амброзії полинолистої та повитиці польової, вогнищ американського білого метелика.
27.07.2020

Дмитрівська сільська рада попереджає

За самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна, а у окремих випадках і кримінальна відповідальність
17.07.2020

Про встановлення режимів роботи водних об’єктів

Згідно із статтею 76 Водного кодексу України та з метою забезпечення нормальних умов функціонування водної екосистеми, недопущення змін санітарно-екологічних і гідробіологічних умов, забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами...
23.06.2020

Увага!

Дмитрівська сільська рада доводить до вашого відома, що з 22 по 27 червня 2020 року в ранішній та вечірній період на полях ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія» буде проводитися обробіток посівів озимої пшениці пестицидами.
19.06.2020

Про запобігання низових пожеж

У зв’язку з відключенням високовольтних ліній електропередачі через низові пожежі , які пов’язані з випалюванням стерні та післяжнивних залишків після збирання врожаю, в період 2008-2019рр. неодноразово проводили до спричинення перерви в електропостачанні регіону.
15.05.2020

Не спалюйте суху траву!

Прикро, що деякі громадяни нехтують правилами безпечної поведінки в навколишньому середовищі. Через їхню необачність під загрозою опиняються багатовікові дерева, рідкісні рослини, гинуть звірі, птиця та комахи, а головне – завдається величезна школа здоров’ю людей та навколишньому середовищу.
09.04.2020