Не спалюйте суху траву!

09.04.2020
Прикро, що деякі громадяни нехтують правилами безпечної поведінки в навколишньому середовищі. Через їхню необачність під загрозою опиняються багатовікові дерева, рідкісні рослини, гинуть звірі, птиця та комахи, а головне – завдається величезна школа здоров’ю людей та навколишньому середовищу.
З прийняттям «Кодексу України про адміністративні правопорушення», звертаємо увагу мешканців нашої громади на наступне :
👨‍✈️самовільне випалювання рослинності або її залишків, в тому числі стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків, опалого листя та дрібного сміття тягне за собою накладення штрафу;
порушення правил поводження з побутовими відходами, а саме: порушення правил складування, зберігання, розміщення, транспортування, утилізації, ліквідації та використання відходів, карається законом.
🧰🗓 06 квітня 2020 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії Дмитрівської сільської ради. Було розглянуто 2 випадки порушення громадянами нашого села ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», а саме
спалювання рослинності;
вивезення сміття на несанкціоноване сміттєзвалище.

Наші односельці свою провину визнали і були притягнуті до адміністративної відповідальності згідно вище зазначеної статті з послідуючим накладенням штрафу в розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 340 грн.
Шановні мешканці Дмитрівської громади! Не засмічуйте територію наших мальовничих сіл! Не спалюйте залишки рослинності, суху траву та дрібне сміття! Не завдавайте шкоди здоров’ю людей і навколишньому середовищу! Пам’ятайте, що за такі дії порушників обов’язково знайдуть і притягнуті до відповідальності.